FAQ (čti "FAK")

Často se nás ptáš, v čem je vlastně naše 100% JERKY tak jiné. Tady máš 6 nejčastějších otázek a odpovědí. Chceš vědět ještě víc? Napiš nám!

Jerky je skvělým zdrojem bílkovin a energie. Z masa vysušíme během výrobního procesu téměř veškerou vodu a zároveň zachováme všechny bílkoviny a další prospěšné látky. V sáčku máš tak více jak třikrát větší množství bílkovin než by mělo maso v původním syrovém stavu o stejné hmotnosti.

Vzhledem k nízké hmotnosti a velkému obsahu bílkovin oceníš Jerky na výletech a cestách všeho druhu. Vem Jerky na kolo, na vějšlap a je jedno, jestli jedeš na den nebo na týden. Výhody Jerky poznáš i když sedíš celý den u počítače a nestíháš zaběhnout na oběd nebo jsi grogy po cvičení a nemáš sílu vařit. A jak chutná k pivu!

Ber v potaz poměr bílkovin k hmotnosti sáčku a mysli na to, kolik masa sníš normálně. V sáčku je reálně více než 3x větší množství masa než je hmotnost Jerky. Takže s rozumem a podle chuti!

Jerky je naprosto nenáročné na skladování. Pokojová teplota, sucho a mimo dosah denního světla je základ úspěchu. Pro jistotu Jerky sněz do šesti měsíců, aby mělo dokonalou chuť. Je ale otestováno, že Jerky vydrží mnohem déle, až v řádu let.

Konzervujeme přirozeně a tradičně – čistě solí. Dusičnany ani jiné nepřirozené látky u nás nenajdete! Obsahuje obiloviny (1), ryby (4) a sójové boby (6). Obsahuje lepek.

Až k tobě domů prostřednictvím České pošty nebo osobní odběr po předchozí domluvě v naší výdejně ve Francouzské 299/98 na Praze 10. Objednávky vyřizujeme obratem, přece tě nenecháme trpět hlady!

Naše Jerky

Vyzkoušej chuť 100% JERKY z čerstvého libového masa sušeného podle naší tajné receptury.

Co teď? Kam se odvážíš dál?

Pořád nevíš odpověď na tvou otázku?

Nic se neděje, zvědavce máme rádi! Napiš svůj dotaz a my ti odpovíme hned, jak budeme mít čas. Pokud spěcháš a nechceš čekat, volej +420 775 030 986

  • 6 + 97 =
    Košík