FAQ

Tady máš 6 nejčastějších otázek a odpovědí. Chceš vědět ještě víc? Napiš nám!

Jerky je skvělým zdrojem bílkovin a energie. Z masa vysušíme během výrobního procesu téměř veškerou vodu a zároveň zachováme všechny bílkoviny a další prospěšné látky. V sáčku máš tak více jak třikrát větší množství bílkovin než by mělo maso v původním syrovém stavu o stejné hmotnosti.

Vzhledem k nízké hmotnosti a velkému obsahu bílkovin oceníš Jerky na výletech a cestách všeho druhu. Vem Jerky na kolo, na vějšlap a je jedno, jestli jedeš na den nebo na týden. Výhody Jerky poznáš i když sedíš celý den u počítače a nestíháš zaběhnout na oběd nebo jsi grogy po cvičení a nemáš sílu vařit. A jak chutná k pivu a vínu!

Ber v potaz poměr bílkovin k hmotnosti sáčku a mysli na to, kolik masa sníš normálně. V sáčku je reálně více než 3x větší množství masa než je hmotnost Jerky. Takže s rozumem a podle chuti!

Jerky je naprosto nenáročné na skladování. Pokojová teplota, sucho a mimo dosah denního světla je základ úspěchu. Pro jistotu Jerky sněz do šesti měsíců, aby mělo dokonalou chuť. Je ale otestováno, že Jerky vydrží mnohem déle, až v řádu let.

Konzervujeme přírodně a tradičně – čistě solí a kořením. Dusičnany ani jiné nepřirozené látky u nás nenajdete! 

Obsahuje obiloviny (1), ryby (4) a sójové boby (6). Obsahuje lepek.

 • až k tobě domů prostřednictvím Zásilkovny – 119 kč
 • na některou z mnoha výdejen Zásilkovny – 79 Kč
 • osobní odběr v našem obchodě na Počernické 723/5, Praha 10 – ZDARMA
 • osobní odběr v naší výdejně ve Francouzské 299/98, Praha 10 – ZDARMA

Objednávky vyřizujeme obratem, přece tě nenecháme trpět hlady!

 • GOPAY platba kartou online – ZDARMA
 • platba převodem – ZDARMA
 • platba hotově při osobním odběru v našich výdejnách – ZDARMA
 • dobírka – ZRUŠENA (v následujím boxu čti proč)

Bohužel se nám v hojné míře vracely nevyzvednuté balíčky. A protože u doručovatele někdy ležely i 4 týdny v nám neznámých skladovacích podmínkách, museli jsme vrácené Jerky vyřadit z oběhu. Přece jenom pracujeme s potravinami a musíme být obezřetní. Věříme, že chápete a že vás to neodradí od nákupu. Děkujeme 🙂

OCHUTNEJ

Vyzkoušej chuť 100% JERKY z čerstvého libového masa sušeného podle naší tajné receptury.

Pořád nevíš odpověď na tvou otázku?

Nic se neděje, zvědavce máme rádi! Napiš svůj dotaz a my ti odpovíme hned, jak budeme mít čas. Pokud spěcháš a nechceš čekat, volej +420 775 271 771

 • 9 + 9 =
  Cookie Consent with Real Cookie Banner