fbpx

FAQ (čti "FAK")

Často se nás ptáš, v čem je vlastně naše 100% JERKY tak jiné. Tady máš 6 nejčastějších otázek a odpovědí. Chceš vědět ještě víc? Napiš nám!

Jerky je skvělým zdrojem bílkovin a energie. Z masa vysušíme během výrobního procesu téměř veškerou vodu a zároveň zachováme všechny bílkoviny a další prospěšné látky. V sáčku máš tak více jak třikrát větší množství bílkovin než by mělo maso v původním syrovém stavu o stejné hmotnosti.

Vzhledem k nízké hmotnosti a velkému obsahu bílkovin oceníš Jerky na výletech a cestách všeho druhu. Vem Jerky na kolo, na vějšlap a je jedno, jestli jedeš na den nebo na týden. Výhody Jerky poznáš i když sedíš celý den u počítače a nestíháš zaběhnout na oběd nebo jsi grogy po cvičení a nemáš sílu vařit. A jak chutná k pivu!

Ber v potaz poměr bílkovin k hmotnosti sáčku a mysli na to, kolik masa sníš normálně. V sáčku je reálně více než 3x větší množství masa než je hmotnost Jerky. Takže s rozumem a podle chuti!

Jerky je naprosto nenáročné na skladování. Pokojová teplota, sucho a mimo dosah denního světla je základ úspěchu. Pro jistotu Jerky sněz do šesti měsíců, aby mělo dokonalou chuť. Je ale otestováno, že Jerky vydrží mnohem déle, až v řádu let.

Konzervujeme přírodně a tradičně – čistě solí a kořením. Dusičnany ani jiné nepřirozené látky u nás nenajdete! 

Obsahuje obiloviny (1), ryby (4) a sójové boby (6). Obsahuje lepek.

  • až k tobě domů prostřednictvím České pošty
  • na některou z mnoha výdejen Zásilkovny
  • osobní odběr v našem obchodě na Počernické 723/5, Praha 10
  • osobní doběr v naší výdejně ve Francouzské 299/98, Praha 10 

Objednávky vyřizujeme obratem, přece tě nenecháme trpět hlady!

OCHUTNEJ

Vyzkoušej chuť 100% JERKY z čerstvého libového masa sušeného podle naší tajné receptury.

Pořád nevíš odpověď na tvou otázku?

Nic se neděje, zvědavce máme rádi! Napiš svůj dotaz a my ti odpovíme hned, jak budeme mít čas. Pokud spěcháš a nechceš čekat, volej +420 775 030 986

  • 3 + 55 =
NOVINKA V E-SHOPU: 100% JERKY XL v pytlech Půlkilo a Kilo!

Objednej si naše 100% JERKY v nové variantě XL (Půlkilo 0,5 kg/Kilo 1 kg). Velké pytle pro tebe máme připravené ve variantách hovězí, kachní i krůtí.