FAQ

Časté dotazy

Proč JERKY?

Jerky je skvělým zdrojem bílkovin a energie. Z masa vysušíme během výrobního procesu téměř veškerou vodu a zároveň zachováme všechny bílkoviny a další prospěšné látky. V sáčku máš tak více jak třikrát větší množství bílkovin než by mělo maso v původním syrovém stavu o stejné hmotnosti.

Kam se hodí JERKY vzít?

Vzhledem k nízké hmotnosti a velkému obsahu bílkovin oceníš Jerky na výletech a cestách všeho druhu. Vem Jerky na kolo, na vejšlap a je jedno, jestli jedeš na den nebo na týden. Výhody Jerky poznáš i když sedíš celý den u počítače a nestíháš zaběhnout na oběd nebo jsi grogy po cvičení a nemáš sílu vařit. A jak chutná k pivu a vínu!

Doporučená dávkování a poměr masa

Ber v potaz poměr bílkovin k hmotnosti sáčku a mysli na to, kolik masa sníš normálně. V sáčku je reálně více než 3x větší množství masa než je hmotnost Jerky. Takže s rozumem a podle chuti!

Jak uchovávat a do kdy zdlábnout

Jerky je naprosto nenáročné na skladování. Pokojová teplota, sucho a mimo dosah denního světla je základ úspěchu. Pro jistotu Jerky sněz do šesti měsíců, aby mělo dokonalou chuť. Je ale otestováno, že Jerky vydrží mnohem déle, až v řádu let.

Konzervanty, alergeny a lepek

Konzervujeme přírodně a tradičně – čistě solí a kořením. Dusičnany ani jiné nepřirozené látky u nás nenajdete! Některé příchutě obsahují obiloviny (1), ryby (4) a sójové boby (6) a lepek. Naturální příchutě jsou bez alergenů a bez lepku. Pro detaily sleduj popisky jednotlivých produktů.

Doručování objednávek

až k tobě domů prostřednictvím Zásilkovny – 119 kč na některou z mnoha výdejen Zásilkovny – 79 Kč osobní odběr v našem obchodě na Počernické 723/5, Praha 10 – ZDARMA Objednávky vyřizujeme obratem, přece tě nenecháme trpět hlady!

Způsoby platby

GOPAY platba kartou online – ZDARMA platba převodem – ZDARMA dobírka – ZRUŠENA (v následujím boxu čti proč)

Proč nemáme v nabídce dobírku

Bohužel se nám v hojné míře vracely nevyzvednuté balíčky. A protože u doručovatele někdy ležely i 4 týdny v nám neznámých skladovacích podmínkách, museli jsme vrácené Jerky vyřadit z oběhu. Přece jenom pracujeme s potravinami a musíme být obezřetní. Věříme, že chápete a že vás to neodradí od nákupu. Děkujeme